E-Mutabakat

e-Mutabakat Nedir?

Logo programını kullanan işletmelerin, diğer işletmelerle olan mutabakat süreçlerini çok daha hızlı, çok daha ekonomik ve rahat bir şekilde yönetebilmeleri için Logo e-Mutabakat devreye alınmıştır. Mutabakat süreçlerinde oluşabilecek sorunları ortadan kaldırıp hatasız olarak mutabakat yapmak amacıyla geliştirilen Logo e-Mutabakat ile cari hesaplara ait mutabakatlar çok kolay bir şekilde yapılabilmektedir. İstenildiğinde ise daha önceden tamamlanan mutabakatlara e-Mutabakat ile hızlıca erişilebilmektedir. Logo tarafından geliştirilen ve Logo kullanıcılarının hizmetine sunulan e-Mutabakat ile artık çalıştığınız firmalarla yapacağınız mutabakatlarınızı posta, telefon ya da faks ile değil elektronik olarak yapabileceksiniz.

Logo e-Mutabakat ile Neler Yapabilirsiniz?

  • Excel programı aracılığı ile verilerinizi Logo e-Mutabakat portalına kolaylıkla aktarabilirsiniz. Üstelik internet web sitesi üzerinden, herhangi bir programa ihtiyaç duymadan, excele aldığınız verilerinizin anında aktarımını gerçekleştirebilirsiniz.
  • Mutabakat yapacağınız firmalar, Logo e-Mutabakat kullanıcısı olsun ya da olmasın, maillerinizi otomatik olarak yollayabiliyor; onay ve red cevaplarınızı online olarak mutabakat portalından takip edebiliyorsunuz. Ayrıca, e-postalarına yanıt vermeyen ya da e-posta kullanmayan müşterilerinizin onaylarını da sözlü olarak telefonla alıp, Logo e-Mutabakat portalına manuel olarak girebiliyorsunuz.
  • Mutabakat ile ilgili uyuşmazlıklarınızı, sistem üzerinden online haberleşerek çözüme ulaştırabiliyorsunuz.
  • Tamamlanan ve onaylanan mutabakatlarınızı portal üzerinden kontrol edebiliyor, ihtiyaç duyduğunuzda geçmişe dönük olarak da, tamamlanan tüm mutabakatlarınıza ulaşabiliyorsunuz.

Tüm soru ve sorunlarınız için

Menü